Pjovimo ir šlifavimo diskai

UAB „AREVIVA“ Senamiesčio g. 102 b, II korpusas, Panevėžys Tel. Nr. +370 640 40471 Darbo laikas I-V 08:00-17:00 VI 09:00-14:00

tyrolit logotipas

1992 metais TYROLIT  pirmieji išrado itin ploną pjovimo diską. Nuo to laiko nuolat tobulino savo išradimą, kad naujos kartos pjovimo diskai būtų atsparesni aukštai temperatūrai, dar našesni ir pjautų su vis mažesniu dulkių kiekiu. Šiuo metu TYROLIT asortimente galima rasti 0,75 mm – 2,00 mm storio pjovimo diskų. Būtent tokie produktai vadinami  Innovations for generations.

TYROLIT (Austrija) –lyderis pasaulio rinkoje deimantinio pjovimo, gręžimo ir šlifavino statybų ir pramonės sektoriuose. Platus deimantinės įrangos pasirinkimas, suteikia galimybę TYROLIT klientams maksimaliai įgyvendinti visas savo užduotis.

slider-1-1

Esminė TYROLIT sėkmės priežastis nuolatinis planų ir idėjų vystymas ir įgyvendinimas orientuotas į užsakovų poreikius. Tyrimų, vystymo ir taikomosios inžinerijos padalinių darbuotojai kiekvieną dieną dirba ties tuo kuo šiandien yra TYLOLIT- viena iš pasaulinio rinkos įmonių-lyderių inovacijų ir technologijų vystymo srityje. TYLOLIT nuolat bendrauja su klientais, suteikia jiems galimybę gauti informaciją apie naujus produktus taip pat mokymus, tuo pačiu išlaiko grįžtamąjį ryšį ir sužino apie savo klientų poreikius ir pagal juos tobulina savo produkciją. Nuo įkūrimo įmonė turi vienintelį tikslą kurti ir gaminti pačius geriausius pasaulyje instrumentus ir mašinas. TYROLIT gamyboje naudoja tik pačias geriausias medžiagas ir naujausias technologijas, kruopščiai kontroliuoja gamybinį procesą, tokiu būdu užtikrindama aukščiausią gaminių kokybę. Todėl TYROLIT produkcijos privalumai akivaizdūs:

 • Sumažintas triukšmo poveikis 50 proc.;
 • Mažiau  vibracijos;

 • Didesnis saugumas vartotojams ir aplinkai;
 • Ilgaamžiškas, gerai nuima medžiagą;
 • Mažas susidėvėjimas ir tolygus pjovimas visu skersmeniu;

 • Žaliavos tausojimas paliekant 30 % mažiau pjovimo dulkių;
 • Neužsineša;

 • Palaikomas vienodas pjūvio plotis, jokios atatrankos ir disko užstrigimo;

 • Maža spaudimo jėga;
 • Mažesnė spaudimo jėga ant ruošinio, taip išvengiant papildomų darbų;

 • Prisitaikymas su minimaliu nukrypimu išvengiant įtrūkimų;
 • Lengvas disko įleidimas, užtikrinantis lengvą pjovimą nuo pačios darbo pradžios;

 • Didelis pjovimo našumas, apdorojant net specifines medžiagas;

 • Greitas, itin lengvas  nelygių šoninių paviršių pjovimas;
 • Tolygus paviršiaus apdorojimas;
 • Agresyvi šlifavimo jėga netgi su mažu spaudimu;
 • Temperatūriniai priedai leidžia per ilgesnį naudojimą laiką nuimti daugiau apdorojamos medžiagos.

TYROLIT diskai puikiai tinka  tiek įprastiniam plienui, tiek specifinėms medžiagoms- grafitiniam ketui, stipriąjam ketui. Naudojama suvirinimo apdirbimui ir paviršių šlifavimui. Produkcijos kokybės valdymo sistema atitinka ISO 9001-2000 standartų reikalavimus.Visa producija yra sertifikuota ir atitinka europinius standartus: EN12413, EN13236, EN13743.

Tyrolit metalo pjovimo diskai tyrolit_6 Pioneer diskai tyrolit šlifavimo diskas

Paskutiniais metais kompanija skyrė 17,4 mln. Eurų priemonėms skirtoms aplinkos apsaugai, kurios nuolat tikrinamos pagal atitinkamą tarptautinį standartą ISO14001. Tai yra garantija, kad gaminimo, naudojimo ir taip pat utilizacijos metu TYROLIT produkcija yra maksimaliai nekenksminga aplinkai, ir ekologiška. Įmonė tęsia investicijas į aplinkos apsaugą, siekdama ir šioje sferoje tapti lydere.

TYROLIT pirmaujantis pasaulyje abrazyvinių pjovimo ir šlifavimo medžiagų bei įrankių, skirtų statybai, darbui su metalu, stiklu ir akmeniu, gamintojas. Nuo 1919 metų šeimos valdoma bendrovė, priklausanti SWAROVSKI įmonių grupei, yra įsikūrusi Schwaz mieste Austrijoje. Bendrovė turi 27 gamybinius padalinius 12-oje pasaulio šalių, kuriose dirba daugiau kaip 4.500 darbuotojų. Tai visame pasaulyje žinomas prekinis ženklas gamina daugiau nei 80.000 skirtingų TYRILIT produktų.Bendrovė nuolat plečia savo klientų aptarnavimo padalinių bei prekybos partnerių tinklą visame pasaulyje. TYROLIT grupė yra viena iš pirmaujančių tiekėjų pasaulyje novatoriškų sprendimų- šlifavimo, pjovimo, gręžimo, honingavimo, kailių išdirbimo ir poliravimo srityse. TYROLIT atsakingai padeda įmonėms užsidirbti, užtikrindama klientų, darbuotojų ir suinteresuotųjų šalių poreikių patenkinimą. Aprūpina profesionalius darbininkus pažangiomis, kokybiškomis ir ekonomiškomis darbo priemonėmis. Kuria produktus, tausojančius gamtos išteklius ir mažiau teršiančius aplinką.

601370_383122885090812_1749397351_n

ANDRE ŠLIFAVIMO ĮRANKIŲ įmonė turi stabilią poziciją šlifavimo įrankių rinkoje Europoje; gaminami produktai įgijo reikiamus saugos sertifikatus ir atititinka Europos standarto ISO 12413 nuostatas ir kitus atitinkamus tarptautinius standartus.

Įmonė bendradarbiauja su Mokslinių Tyrimų Centrais- su Gdansko, Poznanės ir Lodzės technikos universitetais, su pažangių gamybos technologijų institutu Krokuvoje, kas lemia naujų gamybos technologijų įdiegimą ir nuolat tobulina pagamintų produktų kokybę.

Gaminiai yra skirti tiksliam ir grubiam įvairių medžiagų šlifavimui, tokių kaip plieno, ketaus, nerūdijančio plieno, betono, keramikos,  yra taikomos įvairiose pramonės šakose. ANDRE ŠLIFAVIMO ĮRANKIAI  tiekia savo gaminius  metalurgijos pramonei: liejykloms ir plieno dirbtuvėms, geležinkelių sistemų, statybos pramonės, laivų statyklose,  mašinų ir automobilių pramonei, įrankių parduotuvėms.

Šlifavimo ir pjovimo  procesams būdinga didelė dinamika. Darbinis greitis 50 [m / s] atitinka 126 [km / h] ir 80 [m / s] atitinka 290 [km / h]. Todėl su šlifavimo įrankiais turėtų būti elgiamasi laikantis atitinkamų taisyklių.

Šlifavimo įrankių gamybos įmonė daug dėmesio skiria savo darbuotojų apsaugai gamtinės aplinkos ir darbo saugai. Buvo įdiegta integruota kokybės kontrolės sistema, aplinkos ir darbų saugos valdymui sertifikuota TUV NORD ir atitinkanti EN ISO 9001: 2008 reikalavimus.

5329076657_f765e86f72_z

2009 m. kovo mėn. Andre Įmonės gavo  finansines subsidijas per regioninius struktūrinius  fondus. Projekto tikslas buvo naujoviškos šlifavimo diskų gaminimo  įrangos pirkimas. Ši įranga suteikė galimybę patobulinti šlifavimo diskų kokybę, tuo pačiu sumažėjo savikaina. Tokiu būdu bendrovė pasiekė  puikios gaminio kokybės sumažindama gaminio savikainą. Taip pat užtikrinamas darbo su pagaminta produkcija didesnis saugumas, nes nelieka „žmogiško faktoriaus“.  Automatizavus gamybą procesas vyksta nepriklausomai nuo operatoriaus paspaudimų.

Įmonės kokybės politika:

 • Nuolat tobulina šlifavimo įrankių gamybos procesą bendradarbiauja su mokslinių tyrimų institucijomis ir, taiko novatoriškus sprendimus praktiškai. Diegia šlifavimo įrankių gamyboje profesionalias programas, kurios atitinka pasaulio standartus dėl įtakos gamtinei aplinkai ir saugaus eksploatavimo reikalavimus.
 • Pastoviai mažina gamybos proceso atliekų kiekį.
 • Didina apsaugą nuo nelaimingų atsitikimų darbe, nuolat gerina darbo saugą ir higieną įmonėje, mažindami triukšmo ir dulkių kiekį.
 • Formuoja pozityvios įmonės įvaizdį, atsižvelgdami į klientų, darbuotojų ir vietos bendruomenės poreikius.

Siekiant veiksmingai įgyvendinti šią politiką, įmonė įdiegė integruotą kokybės valdymo sistemą, sertifikuotą pagal ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004 reikalavimus ir PN 18001: 2004 reikalavimus, kurių veiksmingumas yra nuolat tobulinama.