Keramikiniai kaminai NIKO

UAB „AREVIVA“ Senamiesčio g. 102 b, II korpusas, Panevėžys Tel. Nr. +370 640 40471 Darbo laikas I-V 08:00-17:00 VI 09:00-14:00

NIKO logo [LT]

Vokiški NIKO keramikiniai kaminai su 60 m. garantija

NIKO – bene, geriausi ir patikimiausi kaminai Europoje!

NIKO vokiškos kaminų sistemos neginčijamai išsiskiria iš kitų savo kokybe ir patikimumu.

Niko keramikiniai kaminai Niko keramikiniai kaminai Niko keramikiniai kaminai

 

Patikimumo ir kokybės etalonu tapę NIKO keramikiniai kaminai yra pirmieji ir vieninteliai kaminai rinkoje, kuriems gamintojas suteikia išskirtinę 60 metų rašytinę kokybės garantiją. Tai yra net dvigubai ilgesnis garantinis įsipareigojimas nei daugelio analogiškų keramikinių kaminų sistemų gamintojų rinkoje.
Be to, NIKO yra apdraudęs savo veiklą ir NIKO kaminų sistemas BCA draudimu vienoje didžiausių ir patikimiausių draudimo bendrovių Rytų ir Vidurio Europoje, didesnei kaip 100 000 EUR sumai kiekvienam draudiminiam įvykiui.
Tai neginčijamai patvirtina NIKO atsakomybę ir garantinių įsipareigojimų vykdymo užtikrinimą.
Be daugumai įprastų čekiškų TZUS gamybos kontrolės sertifikatų, NIKO gamintojas turi: prestižinio Vokietijos Statybų ir Technologijų Instituto Deutsches Institut für Bautechnik (DIBt) išduotą sertifikatą Z-7.1-3489, patvirtinantį aukščiausią NIKO UNI kaminų sistemų kokybę.

Niko keraminiai kaminai Niko keraminiai kaminai

 

Kaminai yra ta namo dalis, kurios sąskaita taupyti ne tik, kad neverta, bet ir labai pavojinga. Kamine kilęs suodžių gaisras, dėl prastos kokybės kamino ar jo nepriežiūros, gali pražudyti visą užgyventą turtą, todėl kaminų sistemos privalo būti itin kokybiškos, patikimos ir nuolat prižiūrimos. Čia specialistai rekomenduoja rinktis kiek brangesnius, bet kokybiškesnius gaminius, kuriems suteikiama reali 60 metų garantija. Vieni tokių yra NIKO kaminai. Tai Vokietijos kompanijos keramikiniai kaminai, atitinkantys aukščiausius kokybės reikalavimus, turintys visus reikalingus ES sertifikatus, deklaracijas, CE žymėjimą. NIKO prekinis ženklas jau gerai žinomas Lietuvoje, o ypač Vokietijoje, Austrijoje ir kitose vakarų šalyse.

Kaminas yra technologiškai ištobulintas, patikimas, lengvai montuojamas. Ypatingas dėmesys skiriamas saugumui. NIKO keramikiniai kaminai atlaiko suodžių gaisrą net iki 90 min., tai neginčijamai patvirtina užsienio nepriklausomų laboratorinių tyrimų-bandymų protokolai.

Gamintojas keramikiniams kaminams nustato 60 metų garantiją.

Plati produkcijos pasiūla yra vienas iš šios kompanijos privalumų. Kaminai gali būti įvairaus diametro, vieno arba dviejų dūmų kanalų, su ventiliacijos kanalais ar be jų ir t.t. Didžiulis asortimentas reiškia, kad išsirinkti sau tinkantį kaminą gali kiekvieno namo savininkas.